GTA V – poczuj wymiar ostrego battle royale w grze od Rockstar

GTA V – poczuj wymiar ostrego battle royale w grze od Rockstar
Filmiki z gier Newsy PC Polecamy

Nawet gry tak bogate w zawartość jak GTA V mają to do siebie, że raz ukończone niekoniecznie zachęcają, aby przechodzić je ponownie. Na szczęście modderzy dbają o to, aby poszczególne tytuły obfitowały w modyfikacje, które uatrakcyjnią rozgrywkę. Tym razem mamy coś ciekawego dla miłośników GTA V i zabawy w stylu roguelike i battle royale.

Battle royale w GTA V – a wszystko to off-line

Naturalnie można ukończyć fabułę GTA V na 100% i pozostać w off-line’owym świecie wysadzając w powietrze co się da, potrącając niezliczone ilości przechodniów, bądź niszcząc miasto na wszelkie możliwe sposoby, które ogranicza tylko nasza wyobraźnia. Jednak w momencie, gdy podobne czynności nie mają wyraźnego celu, często zaczynają nudzić. Wówczas rozwiązaniem jest GTA Online, którego nie sposób tak szybko porzucić, zwłaszcza że deweloperzy co chwilę uzupełniają grę nową zawartością. Jeśli jednak chcielibyśmy spróbować czegoś innego, co wygląda jak zabawa z innymi graczami, ale jest przy tym w trybie off-line, to z pomocą przychodzi modyfikacja o nazwie Complex Control, stworzona przez zespół z Theaetik. Mod sprawia, że GTA V zamienia się w najeżone przeciwnikami roguelike’owe battle royale, a co najważniejsze – jak wspomnieliśmy bez konieczności łączenia się z serwerami on-line (za co oczywiście groziłby ban od Rockstar).

Tak może wyglądać GTA 6? Świetna modyfikacja do GTA 5

Rogueliko’owy pojedynek w GTA V

Zmodyfikowaną rozgrywkę zaczniemy dostając pojazd i trochę lootu. Następnie zostaniemy skierowani w okolice Los Santos. Tam bowiem można namierzyć kolejne łupy, niemniej prędko zauważymy, że w terenie pojawią się spadochroniarze, którzy za jedyny cel mają zabić gracza. Rozgrywka jest uznana za wygraną w momencie, gdy odblokowana zostaje ostatnia strefa, do której trzeba dotrzeć (będąc naturalnie żywym). Co również ciekawe, gameplay daje szansę zapisania postępów w grze w wyznaczonych check-pointach.

Czuć duszę GTA, ale czuć także battle royale!

Mod Complex Control: co jeszcze w GTA V

Prócz intensywnej, chciałoby się powiedzieć – agresywnej rozgrywki, mod oferuje także system progresji, który zapewni graczowi odblokowywanie umiejętności, włączając w nie znany z gry Dishonored skill o nazwie „mrugnięcie” (blink). Complex Control pozwoli także na przyłączenie do gry dwóch psów strażniczych, które pomogą grającemu w łowach.

Mod battle royale GTA V – jak uruchomić

Aby bawić się w stylu battle royale, należy spełnić kilka wymagań:

GTA V battle royale gameplay

Na koniec sprawdźcie jeszcze dwa gameplaye, wykorzystujące ów mod. Z pewnością się Wam spodobają.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie