Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

1 komentarz

Tak może wyglądać GTA 6? Świetna modyfikacja do GTA 5

Filmik, którego fani nie mogą przegapić.

W sieci wylądował świetny materiał wideo, pokazujący możliwości modyfikacji o nazwie GTA 5 Natural Vision. Jak nietrudno wywnioskować z nazwy, mod wprowadza usprawnienia graficzne, które sprawiają, że gra ma wyglądać jeszcze bardziej realistycznie. Jak widać udaje się to świetnie.

Wideo ma niezły klimat okraszony ciekawą muzyką. Na filmiku możemy zobaczyć mod w wielu różnych warunkach i miejscach akcji. Naszym zdaniem to jedna z lepszych modyfikacji do popularnej na całej świecie gry GTA 5.

Mod przerabia grę na tyle, że kto wie, czy w przyszłości tak nie będzie wyglądać GTA 6, a może nawet lepiej. Całość ma naprawdę mnóstwo szczegółów.

Mod znajdziecie w tym miejscu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%