GTA: The Trilogy – The Definitive Edition - okładka

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

GTA: The Trilogy – The Definitive Edition może kosztować zaskakująco dużo

Oficjalna zapowiedź GTA: The Trilogy – The Definitive Edition przyniosła nam wiele pytań. Jednym z nich jest cena zestawu odświeżonych gier, którą być może właśnie poznaliśmy.

W sklepie Base.com pojawiły się karty produktów odnowionej trylogii GTA na parę platform. Ujawniono tym samym ceny gry w wersji na różne generacje. Niezależnie od preferowanego przez nas sprzętu, zapłacimy bardzo dużo.

Wyciekła cena GTA: The Trilogy – The Definitive Edition

Wersje na PS4, Xbox One i Nintendo Switch są najtańsze. Zapłacimy za nie 65 euro, czyli niecałe 300 złotych. Zdecydowanie nie jest to mało jak za odświeżenie, które rzekomo nie jest pełnym remake’iem klasycznych odsłon GTA.

Wersje na PS5 i Xbox Series X są jeszcze droższe. Aby zgarnąć The Trilogy – The Definitive Edition na bieżącą generację konsol, musimy wydać 76 euro, czyli około 350 złotych. To cena, którą musieliśmy zapłacić w dniu premiery za chociażby remake Demon’s Souls czy Ratchet & Clank: Rift Apart.

GTA: The Trilogy – The Definitive Edition w sklepie Base
Źródło: Base

Pamiętajcie jednak, że ostateczna cena w Polsce może być nieco inna. Dodatkowo nie mamy pewności, że ceny podane w Base nie są tymczasowe lub nieprecyzyjne. Póki co warto zaczekać na oficjalne ogłoszenia rodzimych sklepów. O ile oczywiście do naszego kraju trafi wydanie pudełkowe.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się