Gracze nawołują w recenzjach do kupowania starego GTA Trilogy

GTA The Trilogy The Definitive Edition - Vice City - PG
Mobile PC PS4 PS5 Switch Xbox Series Xbox Series S XOne

Do nietypowej sytuacji doprowadziły plany wydania GTA: The Trilogy – The Definitive Edition. Gracze wykorzystują recenzje wcześniejszych wydań gier wchodzących w skład odnowionej zbiorówki, aby ostrzec innych i nakłonić do zakupu.

Wszystko za sprawką tego, że już dziś GTA III, Vice City i San Andreas zostaną wycofane ze sprzedaży w swojej oryginalnej formie. Wymienione produkcje mają jeszcze w tym roku zostać zastąpione GTA: The Trilogy – The Definitive Edition. Wielu graczy dostrzega w tym pewien problem: nie wiadomo jeszcze, czy odświeżona trylogia będzie remake’iem lub remasterem. Druga kwestia to fakt, że niekoniecznie każdy będzie uważał nowy produkt Rockstara za lepszy od poprzedniego. Mówi się, że ten ma powstawać na Unreal Engine, który dla części osób może być bardziej wymagającym silnikiem.

W związku w powyższym, wchodząc na karty produktów na platformie Steam znajdziecie niejedną „recenzję”, która nawołuje do kupowania czym prędzej starszych wersji GTA. Sam się temu nie dziwię i jestem wręcz zaskoczony tą dość kontrowersyjną decyzją o wycofaniu oldschoolowych wydań. Zawsze byłem za tym, by dawać ludziom wybór. Nie życzę źle nowej-starej trylogii GTA, ale obawiam się przypadku zebrania przez nią negatywnych recenzji. Mam nadzieję, że jednak tak nie będzie. Na ten moment nie wiadomo jeszcze, kiedy dokładnie zadebiutuje długo wyczekiwana składanka.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie