Gracze GTA Online byli świadkami scen rodem z Incepcji

GTA Online - gracze byli świadkami scen rodem z Incepcji
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Jeśli spędziliście trochę czasu na serwerach GTA Online, z pewnością wiecie, jakie cuda potrafią zdziałać moderzy. Gracze sieciowego Grand Theft Auto doświadczyli scen niczym z kultowego filmu Christophera Nolana.

Moderzy GTAO postanowili… powykręcać Los Santos na wszystkie strony i uzupełnić jego przestrzeń powietrzną wrakami statków i innymi niestandardowymi elementami, które absolutnie nie powinny znajdować się ponad ziemią. W efekcie świat sieciowego GTA zaczął przypominać scenę z Incepcji albo z filmowych przygód Doktora Strange.

Ciekawi mnie, czy tak zmienione Los Santos w jakikolwiek sposób utrudniało graczom zabawę… oczywiście poza lataniem. Jeśli granice “poskładanego” miasta dało się opuścić, to może z zewnątrz prezentowało się ono jeszcze ciekawiej. Szkoda, że w sieci pojawił się tylko jeden materiał z tej sesji GTA Online.

Mody modami, ale w GTA Online da się sporo namieszać nawet bez ingerowania w pliki gry i serwerów. Co powiecie na wyciąganie ogromnej łodzi podwodnej z morza przy pomocy helikoptera i czołgu?

Jakub Stremler
O autorze

Jakub Stremler

Redaktor
Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie