Ktoś to zrobił! GTA IV Remake na Unreal Engine 5 wyglądałoby wyśmienicie [WIDEO]

GTA-4-remake-fan
Newsy PC PS5 Xbox Series

GTA IV to kultowa już produkcja, która aż prosi się o remake z prawdziwego zdarzenia. Pomarzyć zawsze można, a pomaga w tym najnowsze dzieło jednego z fanów gry.

Za przedstawienie wizji GTA IV Remake, na najnowszym silniku Epic Games, wziął się TeaserPlay. Na poniższym filmiku możemy zobaczyć wiele miejsc z Liberty City odtworzonych na UE5. Co cieszy, również model bohatera prezentuje się w wysokiej jakości całkiem w porządku. Kto by chciał wskoczyć w buty takiego Niko Bellica i przejechać się furą się po mieście?

GTA IV Remake na Unreal Engine 5. Brałbym!

Trzeba przyznać, że fanowska wizja odświeżonego Grand Theft Auto IV wygląda pięknie, a przedstawione miejscówki urzekają klimatem. Przechadzka nocą po Liberty City, panorama miasta… aż szkoda, że jest tego tak niewiele i nie widzimy choćby pościgów czy lotu helikopterem.

Cóż, raczej nie ma co liczyć, że Rockstar Games pokusi się o taki remake. Studio zajmuje się obecnie produkcją GTA VI, o którym póki co niestety nic nie wiadomo. Ale ale, ostatnio ktoś ponoć widział trailer szóstej odsłony i podzielił się jednym screenem. Przeciek może być oczywiście ściemą, sami musicie ocenić. Ja radzę czekać na konkrety od Rockstar.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie