GTA 6 – zapowiedź latem 2020? Raperzy z Nowego Jorku wywołali burzę jednym wpisem

GTA 6 – zapowiedź latem 2020? Raperzy z Nowego Jorku wywołali burzę jednym wpisem
Newsy PC PS4 XOne

Amerykański zespół hip-hopowy City Morgue nawiązuje współpracę z Rockstar. Wielka zapowiedź czeka nas latem przyszłego roku. Tylko… zapowiedź czego? Dodatku do GTA 5 Online, a może to już podchody do akcji marketingowej GTA 6?

Raperzy z grupy City Morgue nawiązują współpracę z twórcami serii Grand Theft Auto, a szczegóły dotyczące umowy mamy poznać latem 2020 roku. Informacja została najpierw opublikowana na Instagramie (w formie grafiki), a następnie potwierdzona przez przyrodniego brata członka zespołu, zatem możemy mieć pewność, że nie jest to głupi żart.

GTA 6 czy jednak dalej zostajemy w Los Santos?

Niestety grafika obwieszczająca współpracę nie zawiera odniesień do żadnej z serii gier Rockstar, lecz jedynie logo dewelopera oraz muzyków. Jest jednak krwisto, co od razu nasuwa na myśl markę GTA, lub ewentualnie Bully.

W sieci już nie brakuje stwierdzeń, że latem 2020 roku usłyszymy zapowiedź GTA 6, a sama gra będzie miała premierę wraz z nadejściem PS5 i Xbox Scarlett (końcówka przyszłego roku). Choć jest to jeden ze scenariuszy, dziwić może trochę fakt, że deweloper właśnie taki sposób chciałby ujawniać pierwsze informacje odnośnie nowej odsłony gry. Jeśli to jednak prawda, City Morgue może stać za częścią ścieżki dźwiękowej do szóstki, a akcje tytułu przeniesie nas m.in. do Liberty City (raperzy pochodzą z Nowego Jorku, na którym wzorowano Liberty City).

Bardziej prawdopodobna opcja to jednak zapowiedź Rockstar dotycząca nowego dodatku do GTA 5 Online, gdzie główną gwiazdą byliby wspomnieni muzycy. Piątka wciąż rewelacyjnie się sprzedaje, więc nikogo nie powinno dziwić, że jednocześnie z produkcją GTA 6 (oficjalnie nic nie wiadomo), deweloper może poświęcać czas na dodatkową zawartość do obecnej odsłony.

Rockstar x City Morgue

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie