GTA 6 - fanowskie logo

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

GTA 6 może zaskoczyć nowym systemem. Wiarygodny informator dzieli się nowinami

GTA 6 może pokusić się o dość ciekawą nowość. Znany informator twierdzi, że w grze pojawi się system poświęcony kryptowalutom.

W sieci praktycznie co chwilę pojawiają się plotki i fałszywe przecieki dotyczące nowego GTA. W natłoku mało wiarygodnych informacji, znajdą się też intrygujące i dość realne doniesienia, jak chociażby niedawno wspomniany przez nas przeciek sprzed paru lat.

Tym razem o grze opowiedział wiarygodny informator, Tom Henderson. Znany z publikowanych przez siebie przecieków z Battlefield 6 internauta twierdzi, że jego zaufane źródło potwierdziło fakt wprowadzenia kryptowalut do nowego GTA.

Kryptowaluty mają posłużyć za dodatkowy środek płatności. Co więcej, w grze pojawi się cały system poświęcony kryptowalutom. Takie środki otrzymamy od postaci, którym zależy na anonimowości i bezpieczeństwie.

Słyszałem ostatnio, że w GTA 6 za ukończenie niektórych misji będzie można otrzymać nagrodę w Bitcoinach zamiast w gotówce. Funkcja giełdy powróci, z dodatkiem brokera dla różnych kryptowalut. (…).

Żeby nie było nieporozumień, mam na myśli płacenie Bitcoinami w grze. Płatności te będą pochodzić od postaci z wyższych sfer, które muszą wpłacać wysokie kwoty szybko i bez śledzenia.

Żeby było jeszcze mniej zamieszania – nie żartuję. To jest to, co usłyszałem od kogoś, komu ufam i to najpewniej nie będzie nazywane Bitcoinem, ale chodzi o kryptowalutę. To powiedziawszy – przyjmujcie te informacje z dystansem.

– napisał Tom Henderson na Twitterze

Jak już napisał sam Henderson – nie obierajmy tych wieści za pewnik. Insider jest wiarygodnym źródłem informacji w kwestii serii Battlefield i Call of Duty, ale ciężko zweryfikować jego wiarygodność na poletku GTA.

Niemniej wprowadzenie kryptowalut do GTA 6 brzmi dość prawdopodobnie. Seria zawsze otwarcie nawiązywała do aktualnych wydarzeń i chyba nikt nie byłby specjalnie zdziwiony, gdyby kryptowaluty pojawiły się w grze w jakiejś formie.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się