Zobaczcie, co w tym tygodniu zgarniecie za darmo w GTA 5 Online

GTA 5 Online - zrzut ekranu
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Rockstar przygotował nowe promocje dla graczy GTA 5 Online. W tym tygodniu zgarniecie za darmo kilka bonusów i specjalny prezent.

Jeśli gracie w GTA Online, zapewne doskonale wiecie, że Rockstar regularnie raczy swoich fanów nowymi promocjami i wydarzeniami. Tydzień temu mogliśmy dużo szybciej powiększyć swoją fortunę, a teraz przyszła pora na kolejne atrakcje.

Rockstar przygotował dwa prezenty dla swoich fanów. Pierwszy, białą bluzę Vom Feuer, otrzymamy za samo zalogowanie się do Online. Dodatkowo jeśli macie rangę setną lub wyższą, otrzymacie oznaczenie Galaktyka do naczepy przeciwlotniczej. Oznaczenie otrzymamy jednak dopiero po zalogowaniu się po 24 maja.

Gracze GTA 5 Online mogą też liczyć na masę bonusów. W tym tygodniu otrzymamy potrójne nagrody za udział w wyścigach strzeleckich i walkach zmechanizowanych. Na podwójne nagrody mogą liczyć gracze angażujący się w misje na pojazdy specjalne i wojny handlowe.

Oczywiście nie mogło też zabraknąć masy zniżek i promocji. Taniej kupimy nowe pojazdy, specjalne bronie i biura. Jeśli jesteście stałymi bywalcami GTA Online, raczej znajdziecie coś dla siebie. A jeśli nie, w przyszłym tygodniu najpewniej czeka nas kolejna dawka bonusów, zniżek i być może nawet prezentów.

Poniżej znajdziecie listę aktualnych obniżek dostępnych w grze.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie