Rockstar wyciął to z GTA 5 przed premierą. Teraz wszystko powraca!

GTA-5-radio
Newsy PC

Nowy mod do GTA 5 przywraca ogromna liczbę piosenek, które zostały wycięte z gangsterskiego tytułu od Rockstar Games jeszcze przed jego premierą. To obowiązkowy plik do pobrania.

W sieci wylądował nowy mod do GTA 5, którego zadaniem jest przywrócenie do gry stacji z alternatywnym rockiem / grunge z lat 90. Wirtualna rozgłośnia została wycięta przed ostatecznym wydaniem tytułu, a jej pozostałości zostały odnalezione w plikach wersji gry przeznaczonej na konsolę PlayStation 3.

GTA 5 – stacja Pre-Millennium Radio (P.M.R.) znowu w eterze

Na stronie nexusmods pojawił się projekt Restored beta songs and Pre-Millennium Radio. Można go pobrać i cieszyć się tym, co Rockstar planował wdrożyć do GTA 5, ale ostatecznie tego nie zrobił. To stacja zawierająca 76 utworów. Kolejne kawałki pojawiły się na innych stacjach. Jest tego cała masa.

Pozostałości stacji radiowej P.M.R. obejmują skrócone logo stacji, prawdopodobnie przeznaczone do użycia na kole radiowym, a także pełną nazwę stacji i nazwy utworów, które można znaleźć w kompilacji deweloperskiej GTA 5 na PlayStation 3.

Dodam, że to całkowicie nowa stacja i nowe utwory. Żadna istniejąca rozgłośnia radiowa nie została zastąpiona. Autor moda podkreśla, że P.M.R to eklektyczna mieszanka rocka alternatywnego, grunge, britpopu, rocka industrialnego, shoegaze, baggy, rap rocka, post-hardcore, nu-metalu, indie, pop rocka, dream popu, math rocka , pop/skate punk, slacker rock i hard rock – od hitów, które uwieczniły lata 90., takich jak Nirvana, Radiohead, RHCP, Alice in Chains, My Bloody Valentine, Weezer, Beck, Blur i The Foo Fighters – po szeroko ukochane indie darlings à la Liz Phair, Pavement, Stereolab, Dinosaur Jr, Teenage Fanclub, Modest Mouse, Slint i Ween – oraz niewielka liczba mało znanych, ale bardzo utalentowanych artystów.

Nowa stacja to również nowy DJ, który ma ponad 250 unikalnych linii dialogowych, stworzonych specjalnie na potrzeby P.M.R. Posłuchajcie sami, a pod prezentacją stacji znajdziecie link do pobrania oraz link do pełnej listy utworów.

Kto chce zainstalować sobie moda, pobierze go pod tym adresem. Pełna lista dodanych utworów jest dostępna w opisie modyfikacji (klikaj tutaj).

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie