4 gry za darmo. Niespodzianka od Amazon Prime Gaming

Prey gry za darmo
Newsy PC

Amazon świętuje Prime Day 2023 i właśnie z tej okazji przygotowano dla subskrybentów usługi cztery gry za darmo. Pierwszą możecie już pobrać.

Kto nie posiada w swojej bibliotece gry Prey, może otrzymać za darmo klucz do aktywacji na platformie GOG. Rozdawnictwo wystartowało z okazji Prime Day 2023 i mogą z niego skorzystać posiadacze abonamentu Amazon. Kto nie posiada subskrypcji, niech po prostu skorzysta z darmowego 30-dniowego okresu próbnego. Pozwoli on odebrać Prey oraz kolejne tytuły za darmo, które zostaną udostępnione już wkrótce.

Amazon Prime Gaming – szykuj się na 4 gry za darmo

Jak wspomniałem, Prey już czeka na chętnych. Następnie co tydzień można zgarnąć kolejne trzy tytuły. Będą to: Baldur’s Gate II: Enhanced Edition, Shovel Knight: Showdown oraz STAR WARS: The Force Unleashed.

  • Prey (GOG) – za darmo (już dostępne do pobrania)
  • Baldur’s Gate II: Enhanced Edition (Amazon Games) – za darmo od 27 czerwca
  • Shovel Knight: Showdown (Amazon Games) – za darmo od 6 lipca
  • STAR WARS: The Force Unleashed (Amazon Games) – za darmo od 10 lipca

Rozdawane tytuły to naprawdę łakomy kąsek. Prey to bardzo dobrze oceniana strzelanka Sci-Fi, w której budzisz się na pokładzie Talosa I, stacji kosmicznej orbitującej w 2032 roku wokół Księżyca. Dla fanów gier retro RPG przygotowano doskonałe Baldur’s Gate II: Enhanced Edition. Jest również oldschoolowe Shovel Knight Showdown – platformowa bijatyka, w której możesz pojedynkować się z maksymalnie 4 graczami i walczyć o klejnoty. Na koniec zgarniemy trzecioosobową grę akcji, osadzoną w kultowym uniwersum Gwiezdnych Wojen.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie