Odbierzcie tę piekielnie dziwną grę za darmo, macie niewiele czasu. Dziś nowa oferta

Gry za darmo w Epic Games Store. Odbierzcie tę pozycję, bo dziś nowe
Newsy PC

Dziś nowe gry za darmo w Epic Games Store. Wciąż jednak możecie odebrać jedną z najbardziej obrzydliwych produkcji, nawet jak na moje standardy.

Jak pisałem tydzień temu, lepiej zapnijcie pasy, nim wsiądziecie do nocnego pociągu z mięsem, jakim jest Golden Light. Ten dziwaczny miks prop hunta, horroru, FPS-a i roguelike’a powinien spodobać się fanom wszystkiego, co niepowtarzalne i wyjątkowe. Tylko że na odbiór gry i jej przypisanie do konta nie macie wcale wiele czasu.

Epic Games Store rozda dziś nowe gry za darmo. Oferta zmieni się o godzinie 17:00, więc macie jeszcze troszkę czasu, w razie gdybyście zapomnieli. W tym miejscu możecie przypisać do konta wspomniane już Golden Light. Co nowego będzie dziś?

Firma już od tygodnia obiecuje nam dwa tytuły – Earthlock i Surviving the Aftermath. Dla mnie szczególnie ta druga pozycja wydaje się ciekawa, bo jest to strategia o zarządzaniu i rozbudowanie miasta oraz społeczeństwa po apokalipsie. Brzmi może mało wyjątkowo, ale z pewnością oferuje wiele. Fani klimatów w stylu Fallouta powinni się więc tym zainteresować.

Oprócz tego dostaniemy również Earthlock. Jest to względnie niszowe RPG mocno inspirowane estetyką i założeniami gatunku z późnych lat 90. Wszystko utrzymano jednak w nowoczesnej oprawie 3D, także nie trzeba być fanem retro, aby znaleźć tu przyjemność.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie