Jedna z najbardziej obrzydliwych gier już dostępna za darmo. Za tydzień dwie pozycje

Gra za darmo do odebrania - to prawdziwie obrzydliwa pozycja
Newsy PC

W Epic Games Store dostępna jest nowa gra za darmo do odebrania. Mowa o Golden Light, czyli istnym festynie obrzydliwości i abstrakcji.

Niedawno w Epic Games Store mogliśmy odebrać m.in. dwie części The Evil Within. Platforma jednak nie zamierza rezygnować z rozdawania gier, lecz nie może oferować wyłącznie najbardziej popularnych pozycji. Dlatego też aktualnie odbierzemy coś „mniejszego”, ale niepowtarzalnego. Golden Light to przecież abstrakcyjnie wręcz dziwaczna pozycja.

„Witamy w Strefie Mięsa. Polowanie na rekwizyty, gdzie rekwizyty polują na ciebie. To także horror roguelike! Golden Light to proceduralny horror z elementami roguelike i niesamowitą atmosferą. Zejdź w głębiny Gut, aby uratować ukochaną osobę” – czytamy w opisie gry. Jeżeli to dla Was za mało, trzeba dodać, iż gra oferuje niezwykle dziwaczny klimat, wyjątkową grafikę i bardzo mocno zaakcentowaną tematykę „mięsa”. Z pewnością nie jest to tytuł dla wegan.

Grę znajdziecie w tym miejscu. W tym tygodniu to wszystko, ale nie trzeba się niepokoić. Za tydzień nie będzie to wcale jedna gra za darmo, a dwie! Obydwa, co ciekawe, w formie indyków.

Earthlock to przygodowe RPG będące nowoczesną iteracją klasyki gatunku z przełomu lat 90. i 2000. Udamy się w podróż po krainie fantasy, próbując ją ocalić. Z kolei Surviving the Aftermath jest niezwykle ciepło przyjętą pozycją o tworzeniu i zarządzaniu postapokaliptycznym miastem.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie