Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Gran Turismo Sport – deszczowy gameplay. Jak wypadnie wielka nowość?

Deszczowa pogoda jest coraz bliżej Gran Turismo Sport, a w sieci znalazł się dobrej jakości gameplay, który pozwala spojrzeć, jak wygląda oczekiwana nowość. 

Już w zeszłym tygodniu pokazywaliśmy deszczowe filmiki z Gran Turismo Sport, lecz były to materiały off-screen, których jakość pozostawiała sporo do życzenia. Teraz dysponujemy lepszymi nagraniami, pochodzącymi z mistrzostw Nürburgring FIA World Tour, które przeprowadzono na weekend.

Gran Turismo Sport – deszczyk pada…

Poniższy filmik prezentuje mechanikę deszczu w GT Sport, która póki co nie robi na nas ogromnego wrażenia. Już to, co widzieliśmy w pięcioletnim Driveclub, prezentuje się o niebo lepiej. Nie ma jednak co wyciągać ostatecznych wniosków, ponieważ Polyphony Digital może jeszcze dopieścić złą pogodę, a ujawniony gameplay to tylko mały deszczyk przed wielką burzą. Oby.

Nie wiemy jeszcze, kiedy mechanika deszczu trafi oficjalnie do Gran Turismo Sport, lecz skoro deweloper postanowił pokazać ją publicznie, to być może stanie się to w jednej z nadchodzących aktualizacji gry.

Tutaj wyścig w deszczu od 1:29:45

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się