Gran Turismo Sport – deszczowy gameplay. Jak wypadnie wielka nowość?

Gran Turismo Sport – deszczowy gameplay. Jak wypadnie wielka nowość?
Filmiki z gier Newsy PS4

Deszczowa pogoda jest coraz bliżej Gran Turismo Sport, a w sieci znalazł się dobrej jakości gameplay, który pozwala spojrzeć, jak wygląda oczekiwana nowość. 

Już w zeszłym tygodniu pokazywaliśmy deszczowe filmiki z Gran Turismo Sport, lecz były to materiały off-screen, których jakość pozostawiała sporo do życzenia. Teraz dysponujemy lepszymi nagraniami, pochodzącymi z mistrzostw Nürburgring FIA World Tour, które przeprowadzono na weekend.

Gran Turismo Sport – deszczyk pada…

Poniższy filmik prezentuje mechanikę deszczu w GT Sport, która póki co nie robi na nas ogromnego wrażenia. Już to, co widzieliśmy w pięcioletnim Driveclub, prezentuje się o niebo lepiej. Nie ma jednak co wyciągać ostatecznych wniosków, ponieważ Polyphony Digital może jeszcze dopieścić złą pogodę, a ujawniony gameplay to tylko mały deszczyk przed wielką burzą. Oby.

Nie wiemy jeszcze, kiedy mechanika deszczu trafi oficjalnie do Gran Turismo Sport, lecz skoro deweloper postanowił pokazać ją publicznie, to być może stanie się to w jednej z nadchodzących aktualizacji gry.

Tutaj wyścig w deszczu od 1:29:45

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie