Gran Turismo 7. Fani klasycznych odsłon mają być zachwyceni

0 komentarzy

Szczególnie ciepło wspominacie pierwsze odsłony serii gier wyścigowych od Polyphony Digital? Dyrektor studia twierdzi, że nie możecie przegapić Gran Turismo 7.

W wywiadzie dla Octane Japan, dyrektor studia Kazunori Yamauchi poinformował, że najnowsze GT ma zapewnić doświadczenia zbliżone do starszych gier z cyklu. Mowa przede wszystkim o częściach 1-4. Można podejrzewać, że znacznie większy nacisk zostanie położony na tryb dedykowany pojedynczemu graczowi.

Dowiedzieliśmy się również, że na pewno wykorzystany zostanie dorobek japońskiej motoryzacji. Yamauchi stwierdza, że chociaż jego gra zostanie wydana na całym świecie, to pochodzi ona z Kraju Kwitnącej Wiśni i na pewno wpływ japońskich producentów samochodów na produkcję, będzie silnie zaakcentowany.

Gran Turismo 7 to symulator wyścigów samochodowych, który zapewnić ma realizm wrażeń płynących z jazdy. Gra ma działać w rozdzielczości 4K, funkcjonując w 60 klatkach na sekundę i wykorzystać funkcję HDR i ray tracing. Funkcje cechujące nowego pada DualSense (takie jak haptyczne wibracje) mają zapewnić fenomenalne wrażenia podczas rozgrywki. Dokładna premiera tytułu, który ukaże się wyłącznie na PS5 nie została jeszcze ustalona.

Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się