Aktualizacja Gran Turismo 7 nie tylko poprawia błędy, ale też dodaje coś nowego

Gran Turismo 7 - grafika
PS4 PS5

Do Gran Turismo 7 trafiła właśnie nowa aktualizacja. Patch 1.06 nie tylko eliminuje błędy, ale też dodaje do gry dwie pomniejsze nowości. Aktualizacja nie powinna zająć więcej niż 1 GB miejsca na dysku PlayStation 5.

Pierwszą nowinką jest wprowadzenie wskaźnika kierunku i prędkości wiatru. Pojawi się on w prawym górnym rogu ekranu pod mapą toru. Druga nowość spodoba się graczom, którzy korzystają z tryby Music Replay. Trafiły do niego aż 64 nowe utwory, które są już dostępne w grze.

Poprawiono też wiele błędów. Polyphony Digital potwierdza wyeliminowanie bugów dotyczących postępów, konkretnych tras, ustawień samochodów, trybu sieciowego i wielu innych elementów. Pełną listę poprawek i usuniętych błędów znajdziecie w tym miejscu.

Wkrótce Gran Turismo 7 zyska kolejne nowości. Twórcy niedawno podzielili się planami na dalszy rozwój gry. W drodze są między innymi nowe samochody, trasy oraz funkcje lobby. To jednak tylko wierzchołek góry planów Polyphony Digital.

Jeśli jeszcze zastanawiacie się nad zakupem GT7, koniecznie przeczytajcie naszą recenzję. Chociaż nie jest to gra idealna, powinna ucieszyć fanów realistycznych wyścigów.

Gran Turismo 7 jest dostępne tylko na PlayStation 4 i PlayStation 5.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie