Gracze będą mieć szansę dołączyć do światowych drużyn w CS:GO oraz LoL

Niepowtarzalna okazja dla naprawdę wytrwałych.

Zespół Republic of Gamers (ROG) firmy ASUS ogłasza piątą rundę Join the Republic Community Challenge 2017. Po raz pierwszy w historii JTR:CC odwiedzi Polskę podczas Poznań Game Arena a Piotr „izak” Skowyrski – zwycięzca JTR:CC z 2016 roku również w tym roku obejmie funkcję kapitana polskiego zespołu.

Gracze, którzy chcą zdobyć miejsce w Polskiej drużynie walczącej o zwycięstwo JTR:CC 2017 w grze Counter Strike: Global Offensive, mogą zgłosić się do naboru online do zespołu, który rozpoczyna się już 22 września na kanałach społecznościowych Piotra „izaka” Skowyrskiego – najpopularniejszego gracza, streamera i ambasadora rozgrywek e-sportowych w Polsce, który swoją charyzmą i zaangażowaniem zdobył ogromną rzeszę fanów w całej Europie.

Natomiast gracze z całej Polski którzy mają możliwość odwiedzenia Poznań Game Arena i wzięcia udziału w największej imprezie gamingowej roku oraz są wystarczająco odważni mogą powalczyć o miejsce w drużynie podczas imprezy. Stoisko ASUS na którym będą odbywały się eliminacje do drużyny izaka będzie wypełnione najnowszym sprzętem ROG, z pełnowymiarowym systemem do rozgrywki 5 na 5 graczy. Eliminacjami offline podczas Poznań Game Arena będzie również dowodził izak, który podczas tragów ogłosi finalny skład drużyny Polskiego teamu, który następnie będzie doskonalił swoje umiejętności podczas bootcampu, aby po raz kolejny zwyciężyć w finałach JTR:CC w Szwecji, w styczniu 2018.

Join the Republic Community Challenge (JTR:CC) to doroczny turniej w gry Counter Strike: Global Offensive (CS:GO) oraz League of Legends (LoL), w którym gracze z całego świata mają możliwość wejścia do zespołu, który zagra w światowych finałach tego eventu.

Zespół jest tworzony przez kapitana, który wybiera do swojej drużyny pozostałych czterech graczy. Żeby dostać się do zespołu gracze muszą wykazać się zarówno znakomitymi umiejętnościami w grze , jak i umiejętnościami współdziałania w drużynie. Kapitanowie wybierają graczy, którzy pod ich przywództwem będą zdolni do osiągnięcia światowych finałów. Kiedy wszyscy członkowie zespołu zostaną ustaleni, drużyna weźmie udział w bootcampie, w celu umocnienia ducha zespołowego i zapewnienia właściwej chemii i wzajemnego zrozumienia podczas rozgrywki.

Źródło: Asus

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: