Graj za darmo w nową grę EA na PS5 i Xbox Series. 10 godzin zabawy

Wild Hearts
Newsy PS5 Xbox Series

EA zaprasza do darmowego testowania gry, która zabiera nas na wielkie polowanie na potwory. Mowa o Wild Hearts, jeszcze świeżej premierze z lutego tego roku. Grę możemy sprawdzać na konsolach PS5 i Xbox Series.

Wild Hearts powstało pod skrzydłami studia Omega Force, a wydaniem tytułu zajęła się firma Electronic Arts. Tytuł zadebiutował w połowie lutego i zebrał rewelacyjne oceny. Średnia z 55 recenzji na Metacritic to wysokie 78/100. Zatem warto zagrać. Jeśli jednak nie chcesz mimo wszystko kupować kota w worku, możesz od dzisiaj pograć za darmo. I to przez 10 godzin!

Wild Hearts na PS5 i Xbox Series za darmo do sprawdzenia

EA ogłasza udostępnienie triala. Pozwala on testować grę z potworami naprawdę długo. Przez 10 godzin na pewno wyrobisz sobie o tytule własne zdanie. Oto linki do pobrania:

Gra przenosi nas do feudalnej Japonii w klimacie fantasy, gdzie panoszą się ogromne kreatury. Można je ubijać samemu lub drużynowo ze znajomymi.

To wyjątkowa gra myśliwska, w której technologia daje ci szansę na zwycięstwo w starciu z wielkimi, spojonymi z siłami natury bestiami. Staw im czoło w pojedynkę lub ze znajomymi w trybie współpracy, który działa jak marzenie.

Nikt nie pamięta, dlaczego w niegdyś spokojnej Azumie kemono wpadły w szał. Te wielkie, zdesperowane bestie władają niszczycielską mocą pierwotnej natury. Przez pewien czas nikt nie miał z nimi szans. W końcu pojawił się jednak ktoś zdolny stawić im czoła dzięki niezwykłym zdolnościom łowieckim, śmiercionośnej broni i pradawnej technologii karakuri.

Opis gry z PS Store
Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie