Poznajcie Wild Hearts – nową markę Electronic Arts

Wild Hearts to nowa marka Electronic Arts i Koei Tecmo
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Niedawno EA zapowiedziało nowy projekt tworzony we współpracy z Koei Tecmo. Teraz poznaliśmy Wild Hearts (bo tak nazywa się rzeczona produkcja) nieco bliżej a niedługo ujrzymy zwiastun świeżej marki.

W sieci pojawiła się pierwsza grafika promująca tytuł, a do tego EA zapowiedziało pierwszą prezentację zwiastuna. Nowe IP zostanie zaprezentowane już 28 września o godzinie 16:00 czasu polskiego. Na transmisji Electronic Arts zaprezentowany zostanie pierwszy zwiastun, ale nie wiadomo, czy uwzględniono w nim fragmenty rozgrywki.

O samym tytule wiadomo na razie dość niewiele. Ujawniono, że gra skupi się na polowaniach, co sugeruje, że będzie to pozycja inspirowana serią Monster Hunter. Na tym konkrety się kończą.

Opierając się na niesamowitym sukcesie EA Originals, który obejmuje ostatnie premiery It Takes Two i Knockout City, jesteśmy zachwyceni możliwością współpracy z niesamowicie utalentowanym zespołem Omega Force. Wynieśli oni gatunek gier o polowaniach na wyższy poziom, łącząc swój sprawdzony talent do rozgrywki bojowej z nieoczekiwaną i innowacyjną mechaniką. Nie możemy się doczekać, aby jeszcze w tym miesiącu przedstawić światu ich przełomową nową przygodę.

– powiedział główny menadżer EA Partners, Jeff Gamon

Na ten moment nie ujawniono, na jakie platformy trafi Wild Hearts i kiedy dokładnie zadebiutuje. Na razie można śmiało przypuścić, że jest to produkcja multiplatformowa.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie