Wild Hearts na zwiastunie z rozgrywką. Poznaliśmy też datę premiery

Wild Hearts na zwiastunie z rozgrywką. Jest też data premiery
Newsy PC PS5 Xbox Series

Jakiś czas temu zapowiedziano Wild Hearts – nową markę Koei Tecmo i Electronic Arts, która trafi na rynek dzięki EA Originals. Teraz w sieci pojawił się pierwszy dłuższy zwiastun z fragmentami rozgrywki.

Tytuł ten mocno przypomina pod względem rozgrywki gry z serii Monster Hunter. Wcielamy się w łowcę potworów, którego celem jest upolowanie potężnych bestii i ulepszenie swojego ekwipunku przy pomocy zdobytych w walce oraz podczas eksploracji materiałów. Jednym z najważniejszych elementów zabawy ma być wytwarzanie przedmiotów, w tym specjalnych gadżetów ułatwiających walkę z potworami nazywanymi “Kemono”.

Nie zabraknie też trybu kooperacji. Gracze będą mogli zapolować w grupie maksymalnie trzech osób, a twórcy zadbali też wsparcie rozgrywki międzyplatformowej.

5 października ujrzymy nowy materiał prezentujący rozgrywkę. Do tego czasu zapewne pojawią się kolejne informacje przybliżające pomysły zespołu Omega Force, który zajmuje się produkcją omawianego tytułu.

Wild Hearts zadebiutuje już 17 lutego 2023 roku. Gra trafi na PC (na Steam, EA App oraz Epic Games Store), PlayStation 5 i Xbox Series.

Jakub Stremler
O autorze

Jakub Stremler

Redaktor
Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie