Nowa gra za darmo na Steam. “Bardzo pozytywnie” oceniona produkcja

Gra za darmo na Steam.
Newsy PC

Kolejna gra za darmo w formie klucza Steam to zaskakujący tytuł z dobrymi ocenami. Skoro dają za darmo, to czemu nie odebrać? Oto jak to zrobić!

Ostatnio jest prawdziwy wysyp gier za darmo. Część z nich dostępna jest przez ograniczony czas, a część to kwestia przejścia na free-to-play. Wszystkie te pozycje mają jednak wspólny mianownik – mało kogo obchodzą. Tylko czy darowanemu koniu zagląda się w zęby? Skoro dają za darmo, to chyba warto odebrać, prawda?

Gra za darmo w formie klucza na Steam

Tym samym nowe rozdawnictwo trwa na platformie Fanatical. Mowa tym razem o kluczu na platformę Steam, więc fani aplikacji od Valve mogą się cieszyć podwójnie. To zawsze dodatkowy tytuł w ich bibliotece, a dla tych, którzy gromadzą gry, to zawsze świetna okazja na powiększenie katalogu. Na pierwszy rzut oka Wanba Warrios, bo o niej mowa, wygląda jak kolejna “kaszana”, ale gracze są nią zachwyceni. Tytuł zebrał “bardzo pozytywne” opinie na Steam i jest ich całkiem sporo!

Masz to, co potrzebne, aby być Wojownikiem Wanba? Wejdź w absurdalny świat walki kaligraficznej i przygotuj się, by rozprawić się ze wszystkimi, którzy śmią cię przeciwdziałać, rozdając obrażenia za pomocą swojego wybranego pędzla do atramentu brutalności! Gorąco polecamy grę z kontrolerami.

– czytamy w opisie gry

Jest to więc bijatyka opierająca się na rozgrywce PVP z innymi graczami pozycja, w której wcielamy się w koślawie narysowane postacie z bronią. Co ciekawe, najwięksi fani mogą liczyć na możliwość zakupu DLC w formie pakietów opcjonalnych postaci! Gra normalnie kosztuje prawie 23 zł, ale dysponując kontem na Fanatical, zdobędziecie ją za darmo!

Oferta kończy się 20 marca lub trwa do wyczerpania kodów.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie