Wcześniej kosztowała ponad 100 zł, a teraz jest za darmo. Odbierajcie grę na Steam

Gra za darmo na Steam. Wcześniej kosztowała ponad 100 zł | Newsy - PlanetaGracza
Newsy PC

Nowa gra za darmo na Steam jest już dostępna do przypisania do konta. Szczególnie ucieszy wszystkich graczy posiadających zestaw VR – mowa o końcu o tytule na gogle wirtualnej rzeczywistości.

Wygląda na to, że studio Voigon powtarza to, co wcześniej zrobili inni wydawcy i producenci. Ostatnio na Steam wiele gier staje się darmowych, dostępnych albo czasowo bez opłat, albo kompletnie zmienia się na formułę free-to-play. Zazwyczaj jest to podyktowane tym, że gra nie zdobyła klientów ani na siebie nie zarobiła, więc twórcy chcą rozdawać ją za darmo.

Nowa gra za darmo na Steam

Teraz spotkało to kolejną pozycję, choć niestety dla dość ograniczonej grupy klientów. Mowa bowiem o Premortal VR, czyli tytule ściśle powstałym z myślą o goglach wirtualnej rzeczywistości. Warto jednak zaznaczyć, że wcześniej trzeba było za nią płacić ponad 100 zł, więc dla posiadaczy takich urządzeń mogłaby to być nie lada gratka.

Szkoda tylko, że tytuł nie tylko nie jest w ogóle ani trochę popularny, ale jeszcze nieliczne recenzje na Steam nie są spozytywne. Sama rozgrywka brzmi jednak na przepis na sukces – jest to średniowieczny survival RPG w klimatach fantasy, w proceduralnie generowanym świecie. Gracze nie tylko muszą przetrwać i eksplorować krainę, ale również i walczyć z bossami. Nie brzmi źle, nie? Wygląda niestety gorzej, ale – jak to się mówi – darowanemu koniu…

Wydaje mi się, że raczej nie musicie się spieszyć. Zawsze lepiej przypisać tytuł do konta, ale skoro przeszedł na free-to-play, to wątpliwe, aby oferta była ograniczona czasowo.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie