Gra na Steam za darmo i to na zawsze! Bierzcie i grajcie, póki trwa oferta

Gra za darmo na Steam na zawsze! | Newsy - PlanetaGracza
Newsy PC

Dostępna jest nowa gra za darmo w formie kodu na platformę Steam. Fanatical oferuje klucze do gry Driftland: The Magic Revival, czyli ciekawego city buildera.

Platforma Fanatical niedawno wystartowała z nową wyprzedażą, tym razem z okazji Chińskiego Nowego Roku. Aby nieco mocniej zachęcić graczy, każdy może odebrać jedną z gier zupełnie za darmo. I to w formie kodu na Steam!

Gra za darmo na Steam

Sam Steam rzadko kiedy oferuje gry za darmo. Z takich rozdawnictw znacznie bardziej znany jest GOG czy Epic Games Store. Aktualnie jednak każdy może zyskać kolejną pozycję do swojej biblioteki na platformie Valve. O ile tylko posiadacie konto na Fanatical.

Aby odebrać Driftland: The Magic Revival, koniecznie jest aktywne konto w cyfrowym sklepie. Udajecie się na podaną poniżej stronę i klikacie “Add to Cart”. Następnie udajecie się do podsumowania zamówienia i to wszystko! Możecie już aktywować klucz na Steam i cieszyć się nie tylko grą, ale dodatkowym kuponem uprawniającym do 5-procentowej zniżki w Fanatical.

Muszę jednak zaznaczyć, że istotny jest czas. Oferta obowiązuje do 20 lutego albo do wyczerpania zapasów. Trzeba też aktywować zdobyty klucz jak najszybciej, bo wygasną one po 27 lutego.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie