Nowe darmowe gry z Epic Games Store już dostępne. Dwa tytuły czekają na pobranie

Gry za darmo Epic Games. Dwa kolejne tytuły do odebrania
Newsy PC

Jak co czwartek na Epic Games pojawiają się nowe gry za darmo. Dziś na graczy czekają dwa kolejne tytuły.

Potwierdziły się dotychczasowe zapowiedzi – platforma Epic ma dziś dla nas dwie gry, które możecie bezpłatnie przypisać do swoich kont. Wśród dzisiejszych propozycji znajdzie się coś dla wielbicieli Left 4 Dead – choć nie tylko.

Zestawienie z popularnym tytułem od Turtle Rock Studios jest nieprzypadkowe. Gra nie jest wprawdzie tych samych twórców, ale klimatem mocno ją przypomina. W tym tytule Europę opanowały krwiożercze istoty zwane Zedami. Za ich stworzenie odpowiedzialna jest tajemnicza Horzine Corporation. Zadaniem graczy jest oczywiście likwidowanie Zedów, ale także przetrwanie – a to może zależeć nie tylko od Was samych, ale również od dobranej ekipy. Tytuł nadaje się do wspólnej rozgrywki nawet w 12 osób, zatem kompletujcie drużynę i walczcie.

Jako że dziś na Epic Games są dwie gry za darmo, chętni gracze mogą przypisać do konta również Ancient Enemy. To oryginalna karcianka osadzona w klimatach RPG. Nie bez znaczenia są tu umiejętności strategiczne, jako że to właśnie od nich mogą zależeć losy świata. Czy uda Wam się zwyciężyć ze złem? Przekonacie się dzięki Epic Games.

Darmowe gry z Epica odbierzecie do 14 lipca 2022 roku do godziny 17:00. O tej porze wymienione produkcje zostaną zastąpione kolejną darmówką. W przyszłym tygodniu do graczy trafi Wonder Boy: The Dragon’s Trap.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie