Dying Light za darmo i to w wypasionej wersji. Pobieraj polski hit

Dying-Light-The-Following-3
Newsy PC

Od dzisiaj można pobrać za darmo Dying Light Enhanced Edition. Rozdawana jest wersja gry na PC. Czas na zdobycie tytułu ograniczony.

Od dzisiaj w Epic Games Store można odebrać za darmo Dying Light Enhanced Edition. Oferta jest ważna przez tydzień, do 13 kwietnia. Kto w tym czasie przypisze tytuł do swojej biblioteki, zatrzyma go na zawsze. Gdzie pobrać?

Dying Light Enhanced Edition na PC – tutaj pobierzesz za darmo

Grę możecie przypisać do swojego konta oraz pobrać pod poniższym adresem:

No dobra, to teraz pora wyjaśnić, co zawiera edycja Enhanced. Takie wydanie gry zawiera przede wszystkim rozszerzenie The Following dodające nowe otwarte tereny i w pełni modyfikowalne łaziki. Dodatkowo dostaniesz całą dodatkową zawartość stworzoną w pierwszym roku wsparcia popremierowego, w tym wieloosobowy tryb Be the Zombie i „Horda Bozaka”, dodatkowe misje, ekskluzywne zestawy przedmiotów oraz wiele więcej.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie