Wasteland 2 (wraz z jedynką!) za darmo i zimowa wyprzedaż na GOG

Wasteland 2 (wraz z jedynką!) za darmo i zimowa wyprzedaż na GOG
Gry za darmo Newsy PC

Nieważne, czy za oknem widzisz czapy śniegu czy spędzasz święta na tropikalnej wyspie – nadeszła pora na Winter Sale na GOG.COM! Wraz z nią nadjeżdżają sanie pełne promocji na bez DRM, pakiety gier ze specjalnymi rabatami oraz prezenty.

Rozpocznij wizytę na GOG.COM od pobrania darmowego egzemplarza Wasteland 2 Director’s Cut Digital Classic Edition. Jest to uznany sequel pierwszej postapokaliptycznej, taktycznej gry RPG, stworzonej przez legendarnego projektanta gier, Chrisa Avellone’a. Razem z nią otrzymasz jako dodatek pierwszą część Wasteland z 1988 r. Wasteland 2 możesz odebrać wchodząc na stronę główną GOG.COM i klikając na banner promocyjny. Oferta obowiązuje do 13 grudnia do godz. 15:00.

A teraz wyobraź sobie zorzę polarną mieniącą się doskonałymi okazjami z Winter Sale. Można na niej dostrzec na przykład Kolekcję: Tylko RED za 259,77 zł. Zawiera ona Cyberpunk 2077 w przedsprzedaży oraz wszystkie części Wiedźmina w najniższej cenie w historii, Nie zastanawiajcie się długo, bo ta oferta będzie dostępna tylko do 27 grudnia do godziny 15:00.

W następnej kolejności złap Bundle: Strategie Paradox. Otrzymasz dzięki niemu dodatkowe 25% zniżki, jeśli zbierzesz kolekcję pięciu gier od Paradox Interactive: Age of Wonders: Planetfall (-33%), Imperator: Rome (-33%), Surviving Mars (-66%), BATTLETECH (-66%) oraz Stellaris (-75%).

Oprócz tego masz teraz szansę odkryć najlepsze gry niezależne tego roku dzięki zestawowi Wypasione indyki 2019. Pakiet zapewnia dodatkowe 25% zniżki, jeśli już posiadasz (albo kupisz) co najmniej 5 pozycji z listy, na której znajdują się: Bloodstained: Ritual of the Night (-25%), Dawn of Man (-25%), Deliver us the Moon (-20%), Foundation (-20%), Stygian: Reign of the Old Ones (-20%), Indivisible (-20%), Pathway (-40%), Druidstone: The Secret of the Menhir Forest (-60%) i inne tytuły.

To jeszcze nie wszystko! Świeżo wydana, doskonała fabularna gra akcji GreedFall jest już dostępna na GOG.COM w wersji bez DRM i ze zniżką 25%, która obowiązuje do 26 grudnia do godziny 15:00.

Wśród ponad 2500 pozycji, na Winter Sale każdy znajdzie dla siebie coś, co przyniesie mu radość w sezonie świątecznym. Możesz wybierać spośród takich gier jak Diablo + Hellfire (-15%), Jupiter Hell (-20%), Rebel Cops (-25%), My Friend Pedro (-30%), Mutant Year Zero: Road to Eden (-50%), Project Warlock (-50%), Darksiders III (-66%), Outward (-60%), Disney Classic Games: Aladdin and The Lion King (-65%), Wiedźmin 3: Dziki Gon – Edycja Gry Roku (-70%), Hard West (-90%) i nie tylko.

Winter Sale to także porcja gier dostępnych w ramach GOG Connect, dzięki któremu odblokujesz na GOG.COM kopie wybranych gier, które posiadasz na Steam. W pierwszej kolejności są to DUSK, Age of Wonders: Planetfall, Through the Ages i Galaxy Trucker.

Winter Sale na GOG.COM potrwa do 2 stycznia 2020 do godziny 15:00. 

Źródło: informacja prasowa

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie