gra za darmo na gog iratus lord of the dead (1)
0 komentarzy

GOG rozdaje kolejną grę za darmo. Tym razem padło na docenione RPG

Iratus: Lord of the Dead to kolejna gra za darmo na GOG. Duchowy następca Darkest Dungeon został bardzo dobrze przyjęty wśród graczy.

GOG, podobnie jak i Epic, lubi nagradzać swoich użytkowników. Ponownie mamy do odebrania darmową pozycję.

Gra Iratus: Lord of the Dead za darmo

Platforma dystrybucji cyfrowej GOG dała się poznać jako świetna alternatywa Steam i wielu mu podobnych. Głównym atutem jest tutaj możliwość kupowania gier nieposiadających zabezpieczeń DRM, jak i starszych, kultowych już pozycji.

Tak naprawdę dla graczy największą atrakcją na GOG są regularnie przeprowadzane giveaway’e. Dzięki temu każdy użytkownik platformy może odebrać gry za darmo. Tym razem padło na Iratus: Lord of the Dead, czyli ciekawe RPG.

Produkcja rosyjskiego studia Unfrozen czerpie garściami z Darkest Dungeon. Choć rozgrywka opiera się na niemal identycznych fundamentach, jest tu pewien ciekawy twist. Tym razem wcielamy się w „tego złego”, który chce podbić świat za pomocą swojej armii nieumarłych. Wiąże się to nie tylko z regularnymi starciami z przeciwnikami, ale rekrutacją kolejnych podwładnych. Tych nie tyle „rekrutujemy”, ile „zmartwychwstajemy” ze szczątków zdobytych w trakcie misji. Reszta pozostaje niemal taka sama – bierzemy udział w turowych, wymagających starciach, a w przerwie rozwijamy nasze postacie i zaopatrujemy się w stosowne wyposażenie.

Tytuł odbierzecie pod tym adresem, trzeba posiadać konto GOG.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%