Kolejna gra za darmo od GOG. Tym razem kultowa przygoda science-fiction

GOG Galaxy - logo ze stampem free - darmowe gry
Newsy PC

W sklepie GOG dostępna jest kolejna gra za darmo. Tym razem gracze mogą bezpłatnie odebrać remaster słynnej przygodówki od Paula Cuisset.

Flashback w wydaniu 25th Anniversary jest dostępne do odebrania od teraz do 23 czerwca. Jeśli raz dodacie ten tytuł do swojej biblioteki GOG, zostanie w niej już na zawsze.

Jest to zdecydowanie gra warta przypisania do swojego konta. Flashback to kultowa przygodówka autorstwa studia Delphine Software i Paula Cuisset, która jest przy okazji duchowym spadkobiercą Another World (za które odpowiadało to samo studio, ale z innym designerem na czele) i pierwszego Prince of Persia. Jeśli niestraszny Wam nieco archaiczny gameplay, warto sprawdzić.

Rozdawane wydanie gry jest remasterem. Produkcja w wersji 25th Anniversary oferuje tryb Modern, który zapewnia filtry Post-FX, odświeżone dźwięki i muzykę, samouczek oraz ułatwienie w postaci funkcji „Rewind”, która pozwala na cofnięcie rozgrywki. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby uruchomić grę w trybie klasycznym, który pozbawiono większych modyfikacji oprawy i rozgrywki.

Warto przypomnieć, że na wydarzeniu Summer Game Fest 2022 zapowiedziano kontynuację Flashback. Sequel jest tworzony przez studio Microids oraz designera klasycznego tytułu i ma zadebiutować już zimą bieżącego roku. Jeśli spodoba Wam się oryginał, nie poczekacie zbyt długo na dwójkę. Gra trafi na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X oraz S i Nintendo Switch.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie