Nowa wyprzedaż na GOG-u. Każdy odbierze grę za darmo na dobry początek wydarzenia

Gra za darmo na GOG.com. W sam raz na rozpoczęcie wyprzedaży
Newsy PC

Wystartowała kolejna wyprzedaż na GOG.com. Jednocześnie platforma znów dumnie głosi, iż ma prezent. Dostępna jest nowa gra za darmo.

Wiosna nadeszła, a wraz z nią – nowe wyprzedaże. Tak, wiem, że raczej ta pora roku nie jest kojarzona przez wszystkich właśnie z promocjami na gry wideo, ale tym razem warto się tematem zainteresować. Niedługo po nowym wydarzeniu na Steam, rozpoczął się tożsamy event na GOG.com. Platforma rozdaje za darmo grę, a do tego kusi sporą ilością różnych przecen i promocji.

Gra za darmo i nowa wyprzedaż na GOG.com

Zacznijmy może od dania głównego, czyli gry. Tą jest klimatyczna i mroczna przygodówka Lorelai, która stanowi zwieńczenie trylogii “Devil Came Through Here”. Cykl przygodówek rozpoczyna świetnie przyjęte The Cat Lady z 2012, a później jest jeszcze Downfall z 2016 roku. Lorelai to ostatni epizod, choć nie trzeba znać poprzednich części, aby móc cieszyć się fabułą czy rozgrywką. W razie czego poprzednie gry również możecie znaleźć taniej.

Grę za darmo odbierzecie w tym miejscu. Przy okazji przypomnę, że to tylko pretekst do tego, aby udać się na stronę wyprzedaży i samemu znaleźć najciekawsze oferty. Osobiście przejrzałem co nieco w katalogu i dość szybko da się wyłowić naprawdę dobre okazje.

Jedną z nich bez wątpienia jest udane Hellish Quart za 54.59 zł. Jeżeli Diablo IV nie przekonuje Was swoi mrokiem, możecie również zainteresować się oryginałem z dodatkiem Hellfire za jedyne 27,97 zł. Bardzo dobrą opcją są tej kultowe “hirołsy 3” za 10,89 zł czy pierwszy Doom, do którego możecie pobrać wybitnego moda. Jeśli szukacie czegoś na wiele godzin, nie możecie ominąć XCOM 2, a entuzjaści postapo mogą liczyć na wszystkie gry Metro za jedyne 60,39 zł.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie