Pobierajcie świąteczne prezenty od Epic Games. Dziś nowa gra za darmo

Gra za darmo w Epic Games Store. Dziś nowa pozycja
Newsy PC

Kolejna gra za darmo na Epic Games Store będzie dostępna już dzisiaj, od godziny 17:00. Wciąż jednak możecie pobrać poprzednią pozycję.

Epic Games Store rozdaje codziennie nowe gry za darmo. Czemu codziennie, a nie raz w tygodniu? Otóż jest to forma obdarowywania nas – graczy – prezentami. Warto więc zaglądać codziennie po godzinie 17:00 do Epica, gdzie znajdziemy nowe czekające na nas prezenty.

Teraz chcę tylko przypomnieć, abyście nie zapomnieli o poprzedniej pozycji, która od wczoraj jest dostępna do pobierania. Do bardzo ciekawa „gra logiczna dla nerdów”, jak piszą sami twórcy. Mowa o Human Resource Machine, czyli tytuł od twórców World of Goo. Co ciekawe, nie ma on wiele wspólnego z „glutowatym” klasykiem, choć obie te produkcje łączy podobny styl wizualny.

Niemniej tytuł możecie odebrać za darmo w tym miejscu. Potrzeba oczywiście konta Epic Games Store i… tyle!

Dziś po godzinie 17:00 każdy będzie mógł odebrać kolejną grę. Na razie Epic nie pokusił się o ujawnienie dostępnego tytułu, a w sieci nie pojawiły się żadne przecieki. Dlatego warto zaczekać, aż nastanie oczekiwana godzina i nowa gra za darmo będzie już możliwa do pobierania. Z pewnością wrócimy do Was, gdy tylko dowiemy się więcej.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie