Kolejna gra za darmo w Epic Games Store. Tym razem świetnie przyjęta produkcja z 2021 roku

Gra za darmo w Epic Games Store. Jeden z hitów 2021 roku
Newsy PC

W Epic Games Store jest kolejna gra za darmo. Tym razem padło na chińskie FIST: Forged in Shadow Torch, czyli tytuł, który zyskał w 2021 roku wielu sympatyków i wysokie oceny.

Niedawno Epic zaskoczył nas całkiem porządnie, bo za darmo mogliśmy przypisać do konta Death Stranding. Niestety, początkowo komuś się coś pomyliło, bo gra była dostępna w edycji reżyserskiej, ale potem zmieniono ją na podstawową. Niemniej to i tak naprawdę wyjątkowa produkcja, a na horyzoncie jest druga część, a nawet film na jej podstawie.

Gra za darmo w Epicu

Jeśli jednak nie byliście wystarczająco szybcy – DS już nie przypiszecie za darmo. Tym razem można odebrać inną grę, a mowa o chińskiej niepozornej produkcji z ubiegłego roku. FIST: Forged in Shadow Torch dostępne jest w tym miejscu. Na jego odebranie macie klasycznie już teraz czas do dziś, do godziny 17:00.

Znajdziemy tu rozgrywkę inspirowaną mocno metroidvanią i opartą na autorskim, dieselpunkowym świecie. Główną rolę odgrywa tu królik, który przemierza wyjątkową krainę i przede wszystkim walczy z wrogami. Dokonamy tego za pomocą trzech wyjątkowych broni. Gra może poszczycić się średnia ocen na poziomie 8/10 w serwisie Metacritic, także raczej nie ma co narzekać.

Co z kolei dziś wieczorem? Billbill-kun ponownie wypowiedział się w tej sprawie i jego zdaniem za darmo dostępne będzie Severed Steel, czyli dynamiczny FPS oparty na parkourze. Z kolei jutro mamy otrzymać świetne Mortal Shell za darmo!

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie