Ostatni moment na odebranie gry za darmo z Epic Games Store. Dziś nowa oferta

Gra za darmo w Epic Games Store - to ostatni moment na jej odebranie
Newsy PC

Do godziny 17:00 dostępna jest aktualna gra za darmo w Epic Games Store. Później Epic zmieni darmowe pozycje, a my wiemy, co to będzie.

Epic klasycznie nie przestaje zachęcać do siebie użytkowników PeCetów. Firma cały czas, bez wytchnienia, rozdaje za darmo kolejne świetne pozycje. No dobra, czasami zdarza się słabsza oferta, a czasami jesteśmy potężnie zaskakiwani. Aktualna gra za darmo ucieszy przede wszystkim fanów ciekawych i wciągających „indyków”.

Ring of Pain – tak nazywa się aktualna propozycja Epica – odbierzemy do dzisiaj, do godziny 17:00. Do tego czasu pozostało parę godzin, ale lepiej się pospieszyć, jeżeli do tej pory jej nie przypisaliście do konta. Równo o 17:00 oferta zmieni się na nową, tym razem znacznie ciekawszą dla szerszego grona odbiorców.

Gracze mogą tym razem liczyć na olbrzymi hit, ciekawego indora i przedmioty do popularnej gry sieciowej. Tym pierwszym będzie Shadow of the Tomb Raider, czyli ostatnia wydana część przygód dzielnej pani archeolog. Co więcej, otrzymamy „edycję definitywną” (tak, wiem, przepraszam za koślawe tłumaczenie), która zawiera w sobie wszelkie dodatkowe dobrodziejstwa. Fani mniejszych tytułów ucieszą się obecnością Submerged: Hidden Dephts. To jednak nie wszystko, bo Epic przygotował darmowy zestaw przedmiotów kosmetycznych do Knockout City – prześwietnej darmowej gry w „zbijaka”, która dostępna jest dla wszystkich bez opłat od czerwca. Nawet jeżeli nie gracie w tę pozycję, warto ją wypróbować – w końcu nic to nas nie kosztuje. Osobiście polecam, bo wciąga na wiele godzin.

Ring of Pain odbierzecie w tym miejscu.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie