Nowa gra za darmo w Epic Games Store. Co za tydzień?

Epic Games Store PG - darmowe gry
Newsy PC

W Epic Games Store jest już dostępna kolejna gra za darmo. Tym razem w ramach rozdawnictwa odbierzecie świetną i dość mroczną produkcję karcianą.

Od dziś do 1 września do godziny 17:00 Epic Games rozdaje grę Ring of Pain. Jeśli raz dodacie ten tytuł do swojej biblioteki na platformie Epic, zostanie on w niej już na zawsze i będzie dostępny do pobrania w każdej chwili.

Ring of Pain to gra karciana z elementami dungeon crawlera i roguelite stworzona przez Simona Boxera i studio Twice Different. Jako protagonista wkraczamy w Pierścień Bólu, który jest wypełniony po brzegi pułapkami, przerażającymi przeciwnikami, cennymi skarbami i potężnymi przedmiotami do zebrania. Ring of Pain cechuje się prześliczną oprawą wizualną, a do tego oferuje bardzo wciągający gameplay. Jeśli lubicie karcianki i/lub produkcje roguelite, zdecydowanie jest to tytuł wart sprawdzenia.

Za tydzień odbierzemy Shadow of the Tomb Raider: Definitive Edition oraz Submerged: Hidden Depths. Gry będą dostępne do zgarnięcia od 1 września od godziny 17:00.

Jeśli szukacie okazji dla graczy, koniecznie śledźcie nasz dział z promocjami.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie