Nowa gra za darmo do odebrania w Epic Games Store. Bardzo udany sieciowy tytuł

Gra za darmo w Epic Games Store to świetny tytuł multiplayer
Newsy PC

Nowa gra za darmo w Epic Games Store to Midnight Ghost Hunt, czyli “upiorna wieloosobowa zabawa w chowanego” między duchami, a ich łowcami.

Jeżeli nie kupiliście pre-ordera Diablo IV, a w najbliższy weekend wciąż nie macie w co grać – mam coś w sam raz dla Was. Nowa gra za darmo w Epic Games Store to dość niszowy, ale naprawdę udany tytuł, który może wciągnąć na potencjalne dziesiątki godzin. Sama istota zabawy jest banalnie prosta, a mecze sprawiają na tyle radości, że wydaje się to pozycją w sam raz na weekendowy odpoczynek.

Epic kontynuuje swoje rozdawnictwo, choć nie “odda” tylu gier, ile początkowo zamierzał. Firma mimo wszystko celebruje trwającą wyprzedaż i choć nie możemy za bardzo mówić o zaskakujących darmowych hitach, to wciąż gry za darmo są faktycznie rozdawane. Najnowszą pozycją jest Midnight Ghost Hunt – “zabawa w chowanego” z duchami z podziałem na drużyny. Tytuł znajduje się we wczesnym dostępie, więc istnieje szansa, że deweloperzy zamierzają rozwijać go dalej.

Chaotyczna wieloosobowa gra w chowanego. Opętaj pozornie niegroźne przedmioty jako duch lub ścigaj je jako łowca, zanim wybije północ!

– czytamy w opisie gry

Twórcy postarali się o oddanie klimatu kojarzącego się m.in. z Ghostbusters. Mamy tu dwie czteroosobowe drużyny – łowców duchów i duchy. Ci pierwsi starają się znaleźć tych drugich, którzy ukrywają się na mapie za pomocą wielu różnych umiejętności. Pod tym względem słuszne są skojarzenia ze znanym trybem prop hunt. Jeżeli duchy przetrwają przez określony czas, role się zamieniają i teraz to łowcy muszą sobie poradzić. Tytuł za darmo odbierzecie w tym miejscu.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie