Nowa gra za darmo w Epic Games Store. Są poszlaki, będzie zabawa z duchami?

Midnight Ghost Hunt może być za darmo w Epic Games Store
Newsy PC

Prawdopodobnie poznaliśmy nową grę, która będzie do odebrania w Epic Games Store już od jutra. Co sklep szykuje na Dzień Dziecka?

Jutro 1 czerwca, a więc Dzień Dziecka. Tak się składa, że tego dnia Epic Games Store zamierza udostępnić kolejną darmówkę. Pojawi się ona do pobrania równo o godzinie 17:00. Dzięki krótkiemu filmikowi, który opublikował wspomniany sklep, gracze domyślili się, jaki tytuł przyjdzie nam odebrać w prezencie.

Epic Games Store rozda prawdopodobnie grę w chowanego

Sklep wrzucił na Twittera krótki teaser, który został przeanalizowany przez użytkowników forum Reddit. Ci doszli do wniosku, że wszystkie wskazówki prowadzą do Midnight Ghost Hunt. Cóż to za gra? Całkiem dobra, która polega na sieciowej zabawie w chowanego.

W szeregu przeklętych miejsc czyhają na nas bezlitosne duchy, grasujące po pokojach. Do ich eliminacji wyznaczeni zostali łowcy duchów, uzbrojeni po zęby w technologię umożliwiającą wygnanie upiorów do innego wymiaru! Graj jako duch lub łowca w chaotycznej walce 4 na 4 między żywymi a umarłymi.

Opis gry ze Steam

Możesz zatem stanąć po stronie sił nadprzyrodzonych i jako duch ukrywać się czy to w lampie, czy w krześle. Sytuacja się zmienia po wybiciu północy. Wtedy to duchy otrzymują super moce, a łowcy muszą przetrwać koszmar.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie