Już pobierajcie Diablo IV. Bądźcie przygotowani na rychłą premierę

Diablo IV - pliki z grą dostępne są do pobierania już teraz
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Wystartował oficjalnie preload Diablo IV. Kolejny potencjalny hicior od legendarnego zespołu dostępny jest do pobrania, w sam raz, aby przygotować się na premierę.

Od 2019 roku minęło już trochę czasu, a fani uniwersum Diablo mogą uznać wręcz, że czas mijał zdecydowanie za wolno. To wtedy Blizzard oficjalnie potwierdził, że Diablo IV powstaje. Po oczekiwaniu, przekładaniu potencjalnej premiery i dwóch testach beta – wreszcie nastał ten czas. Diablo powraca, a gra zadebiutuje już 6 czerwca 2023 roku. Tyczy się to jednak globalnej premiery dla wszystkich posiadaczy podstawowej edycji gry.

Co innego u graczy, którzy zdecydowali się na pre-order. Osoby, które w przedsprzedaży zakupiły edycje Ultimate i Deluxe mogą liczyć na dużo szybszy start – tytuł stanie się dla nich dostępny od jutra, czyli 2 czerwca. Macie więc jeszcze trochę czasu, aby pobrać pliki z grą na dysk i przygotować się na włączenie serwerów.

Jeżeli udacie się na Battle.net (lub stosowną aplikację swojej platformy) możecie zauważyć zapewne, że grę da się pobrać. Radzę to zrobić wcześniej, dzięki czemu będziecie mogli zanurzyć się w ten świat od razu z momentem debiutu. O ile, rzecz jasna, serwery wytrzymają

Blizzard jednocześnie przypomina, że należy usunąć pliki bety gry, jeżeli do tej pory je zachowaliście. Pełna wersja nie będzie ich mogła wykorzystać, więc w żadnym razie nie przyspieszy to pobierania. Posiadacze kart graficznych NVIDIA mogą również liczyć na nowy sterownik, powstały właśnie z myślą o wyczekiwanym RPG-u. Ten, swoją drogą, zdobył bardzo wysokie oceny, choć jeszcze przed premierą nie brakuje wokół niego kontrowersji.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie