Już pobierajcie Diablo IV. Bądźcie przygotowani na rychłą premierę

Diablo IV - pliki z grą dostępne są do pobierania już teraz
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Wystartował oficjalnie preload Diablo IV. Kolejny potencjalny hicior od legendarnego zespołu dostępny jest do pobrania, w sam raz, aby przygotować się na premierę.

Od 2019 roku minęło już trochę czasu, a fani uniwersum Diablo mogą uznać wręcz, że czas mijał zdecydowanie za wolno. To wtedy Blizzard oficjalnie potwierdził, że Diablo IV powstaje. Po oczekiwaniu, przekładaniu potencjalnej premiery i dwóch testach beta – wreszcie nastał ten czas. Diablo powraca, a gra zadebiutuje już 6 czerwca 2023 roku. Tyczy się to jednak globalnej premiery dla wszystkich posiadaczy podstawowej edycji gry.

Co innego u graczy, którzy zdecydowali się na pre-order. Osoby, które w przedsprzedaży zakupiły edycje Ultimate i Deluxe mogą liczyć na dużo szybszy start – tytuł stanie się dla nich dostępny od jutra, czyli 2 czerwca. Macie więc jeszcze trochę czasu, aby pobrać pliki z grą na dysk i przygotować się na włączenie serwerów.

https://twitter.com/Diablo/status/1663689554027528198

Jeżeli udacie się na Battle.net (lub stosowną aplikację swojej platformy) możecie zauważyć zapewne, że grę da się pobrać. Radzę to zrobić wcześniej, dzięki czemu będziecie mogli zanurzyć się w ten świat od razu z momentem debiutu. O ile, rzecz jasna, serwery wytrzymają

Blizzard jednocześnie przypomina, że należy usunąć pliki bety gry, jeżeli do tej pory je zachowaliście. Pełna wersja nie będzie ich mogła wykorzystać, więc w żadnym razie nie przyspieszy to pobierania. Posiadacze kart graficznych NVIDIA mogą również liczyć na nowy sterownik, powstały właśnie z myślą o wyczekiwanym RPG-u. Ten, swoją drogą, zdobył bardzo wysokie oceny, choć jeszcze przed premierą nie brakuje wokół niego kontrowersji.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie