Nowa gra za darmo do pobrania! Za tydzień wybitny horror

Gra za darmo do pobrania. Za tydzień perełka | Newsy - PlanetaGracza
Newsy PC

Na Epic Games Store dostępna jest nowa gra za darmo. Tym razem jest to coś dla fanów… drzwi. Nie lękajcie się, fani horrorów, bo już za tydzień prawdziwa perełka.

Doors – Paradox to, wbrew pozorom, wcale nie gamingowa biografia jednego z najważniejszych zespołów w historii rocka. Tytuł ten jest “relaksującą grą logiczną typu escape! Przedzieraj się przez różne ręcznie wykonane dioramy 3D, szukaj przydatnych przedmiotów, znajdź ukryte wskazówki i rozwiązuj zabawne zagadki! Rozwikłaj tę tajemniczą przygodę o chaosie, porządku i surrealizmie” – jak czytamy na stronie pozycji.

Także tak – mówimy faktycznie o tytule idealnym dla fanów drzwi. No dobra, wiem przecież, że tak naprawdę chodzi o entuzjastów wysilania szarych komórek i pozycji logicznych. Niemniej i tak chyba przypisać produkt do konta, skoro jest kompletnie za darmo. Zrobicie to dzięki linkowi poniżej.

Prawdziwa perełka nadejdzie jednak za tydzień. Fani horrorów wszelkiej maści, gier typu visual novel, romansu, szkoły i szeroko pojętej “japońszczyzny” będą mogli odebrać Doki Doki Literature Club Plus. Niech nazwa i założenia Was nie zwiodą, bo mówimy o iście przerażającej pozycji, która korzysta z tylu inspiracji, że ciężko zliczyć, jednocześnie oferując mnóstwo zaskoczeń. To absolutnie świetna i nierzadko ważna oraz przerażająca historia, lecz faktycznie ma mocny klimat “anime”, co nie każdemu się spodoba. Żeby nie było tak samotnie, tej darmówce towarzyszyć będzie platformówka Lost Castle.

Doors – Paradox przypiszecie za darmo do 9 lutego 2024 roku, do godziny 17:00. Wtedy oferta zmieni się na nową.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie