Kolejna gra za darmo na Epic Games Store. Coś dla fanów mechów

Daemon x Machina - gra za darmo - Epic Games Store
PC

Kolejna gra za darmo na Epic Games Store wyciekła do sieci za pośrednictwem jednego z zaufanych informatorów. Nastawcie się, że za tydzień zgarniecie możliwość pokierowania gigantycznym mechem, by… powalczyć z często jeszcze większymi mechami.

Według billbil-kuna, który jest odpowiedzialny m.in. za ostatnie przecieki PS Plusa, już od 27 stycznia (od godziny 17:00) będzie można przypisać do kont na Epic Games Store grę Daemon X Machina. Produkcja byłaby do odebrania przez równo tydzień.

Daemon X Machina początkowo było tytułem ekskluzywnym dla konsoli Nintendo Switch. 13 lutego 2020 roku odbyła się premiera portu PeCetowego, który może poszczycić się znacznie lepszą grafiką, wsparciem sterowania poprzez klawiaturę i myszkę, a także odblokowaną liczbą generowanych klatek na sekundę.

Przypominam, że dziś o godzinie 17:00 do odebrania będzie Relicta. W tym tytule zmierzycie się z serią zagadek logicznych opartych o manipulację grawitacją i magnetyzmem. Co warto zaznaczyć – nie jest to żadna prosta produkcja 2D, a tytuł z perspektywą z pierwszej osoby. Być może w okolicach właśnie wymienionej godziny dobry wujek Epic potwierdzi (lub zaprzeczy), że kolejna gra za darmo pozwoli zasiąść za stery mecha.

[AKTUALIZACJA]

Przeciek został potwierdzony. Więcej informacji tutaj.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie