Gra za darmo czeka na Epic Games Store. Lubicie serię Portal? To się Wam spodoba

gra za darmo - Epic Games Store - Relicta
PC

Kolejna gra za darmo pojawiła się w sklepie Epic Games Store. Spieszcie się logować na swoje konta, by przypisać do bibliotek ten wyjątkowy gratis. Tym razem coś dla fanów gier podobnych do serii Portal.

Na zgarnięcie Relicty wyznaczono czas do 27 stycznia 2022 roku, do godziny 16:59. W związku z tym macie tydzień, by przyjąć gratis od dobrego wujka Epica. Jak co tydzień rekomenduję i tym razem najlepiej zrobić to od razu, ponieważ zapominalstwo jest cechą ludzką. Rzućcie okiem na poniższy zwiastun, a przekonacie się, że zdecydowanie nie warto o tej grze zapomnieć.

Relicta to gra FPP, w której nie brakuje zagadek logicznych opartych o manipulację grawitacją i magnetyzmem. Akcja produkcji ma miejsce na Księżycu w 2120 roku. Wcielicie się tutaj w badaczkę, która próbuje rozwiązać tajemnicę tamtejszej (tytułowej) anomalii. Jeśli lubujecie się w pozycjach podobnych do Portala lub Q.U.B.E, to powinniście być zadowoleni z tej darmówki.

A co za tydzień? Potwierdził się poprzedni przeciek, który mówił o tym, że kolejna gra za darmo na Epic Games Store pozwoli graczom wcielić się w pilotów mechów. Oczywiście mowa o Daemon X Machina, czyli niegdyś tytule ekskluzywnym dla Nintendo Switch.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie