Jutro odbierzemy za darmo najlepszą część kultowej serii? EGS z nie lada darmówką

Gra za darmo na Epic Games Store | Newsy - PlanetaGracza
Newsy PC

Epic Games Store wciąż rozdaje swoje darmówki. Ostatnia gra za darmo to Death Stranding, ale już jutro możemy liczyć na iście ponadczasową pozycję.

Bethesda słynie z gier, które z jednej strony już na premierę są przestarzałe technologicznie, a z drugiej strony – mają niemal niekończący się gameplay. Niemal każda odsłona serii TES czy Fallout bawi dziś wciąż bardzo mocno. Szczególnie fani tej postapokaliptycznej serii nie powinni narzekać. Trochę taki Fallout 76 okazał się niewypałem (ale dziś jest bardzo grywalny!). Na szczęście mimo wielu lat na karku, wciąż warto wrócić do New Vegas.

Nowa gra za darmo już jutro!

Uważana za najlepszą odsłonę kultowej serii gra może niebawem trafić do wszystkich zainteresowanych i to zupełnie za darmo. Epic Games Store kontynuuje swoje promocyjne rozdawnictwo. Początkowo mieliśmy dostać aż 8 hitów, ale szybko wycofano się z tego pomysłu. Postanowiono oferować jedynie 1 pozycję na tydzień. New Vegas i tak dało się odebrać za darmo już kiedyś (choćby w ramach Amazon Prime Gaming), ale to na tyle udany tytuł, że nie sposób się nim nie zachwycać. Szczególnie jeżeli jest ktoś, kto jeszcze nie zakosztował tej produkcji.

Epic teasuje swoje kolejne darmówki za pomocą nowych obrazków. Tym razem społeczność bardzo szybko pokusiła się o własne strzały i niemal jednoznacznie wskazują na jakieś gry z cyklu Fallout. Które? Jedni uważają, że chodzi o “siedemdziesiątkęszótkę”, a inni, że o kolekcję pierwszych części. Najwięcej sensu, zgodnie z obrazkami na filmiku Epica, ma jednak strzał na New Vegas (i to najpewniej w edycji Ultimate).

Czy taka analiza się sprawdzi? Stawiam, że to najbardziej prawdopodobne. Gra obecnie nie jest dostępna w sklepie Epica, ale zapewne trafi tam wraz z możliwością przypisania jej do konta za darmo. Oferta zmieni się na nową już o godzinie 17:00 w czwartek.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie