Już niedługo Epic Games Store przytłoczy nas grami za darmo. Aż 8 pozycji

Gry za darmo - Epic Games Store przytłoczy nas niebawem ich liczbą
Newsy PC

Epic Games Store i nowe gry za darmo to nic nadzwyczajnego. Firma jednak zamierza kontynuować rozdawnictwo, ale tym razem na wypasie.

Epic Games bez przerwy rozdaje nowe gry dla swoich klientów. Nie trzeba wydawać ani złotówki, aby po prostu przypisać do konta kolejne pozycje. Aktualną ofertę znajdziecie w tym artykule, a na nową zmieni się ona już w najbliższy czwartek po godzinie 17:00. Jednak za tydzień platforma ma zupełnie zmienić zasady, a gracze mogą liczyć na sporą liczbę gier od odbierania.

Gry za darmo przytłoczą nas dzięki Epic Games Store

Jeżeli ktoś ma być specjalistą w kwestii planów Epica to właśnie internauta billbil-kun, który często donosi o nieoficjalnych informacjach dotyczących planów firmy. Często ujawniał nowe darmówki przed ich oficjalnym pokazaniem, więc można mu nieco zaufać. Tym razem jednak twierdzi on, że Epic, począwszy od 18 maja 2023 roku, będzie przeprowadzał aż 2 “giveaway’e” tygodniowo. Łącznie daje to nam 8 “rozdawnictw” aż do 15 czerwca.

Wszystko to rzekomo ma odbywać się z okazji nowej wyprzedaży, która wystartuje na platformie wkrótce. Nie znamy szczegółów, więc ciężko uznać, co zostanie przecenione, ale raczej powinniśmy spodziewać się dużego wydarzenia. Tym bardziej że powrócić mają podobno dodatkowe kupony zniżkowe. Te mają pozwolić nam na zaoszczędzenie dodatkowych 25% od przecenionej ceny gry.

Co zaś tyczy się rozdawnictwa – nie znamy szczegółów. Nie wiemy, czy 1 givewaway to jedna gra lub, czy Epic zamierza oferować po 2 gry naraz lub też osobno. Billbil-kun w tej kwestii milczy, ale zapewne wie więcej, niż zdradza. Spodziewam się, że tuż przed startem eventu możemy liczyć na więcej szczegółów w tej sprawie. Nie zdziwię się, jeżeli niektóre z nowych darmówek wyciekną przed ich rozdawaniem.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie