Wielki hicior za darmo i nowa wyprzedaż z kuponami w Epic Games Store

Gra za darmo i wielka wyprzedaż z kuponami w Epic Games Store
Newsy PC

W Epic Games Store rozpoczęło się Mega Sale, czyli kolejna spora wyprzedaż gier z dodatkowymi kuponami zniżkowymi. To także nowa gra za darmo.

Już wcześniej dostaliśmy informację o tym, że Epic szykuje wielkie rozdawnictwo z okazji nowej wyprzedaży platformy. W praktyce oznacza to nie tylko kolejną okazję do kupowania gier taniej, ale też parę pozycji zupełnie za darmo. Na pierwszy ogień idzie coś, co było niemal wiadome – Death Stranding.

Gra za darmo i wielka wyprzedaż

Problem w tym, że hit od Hideo Kojimy mogliśmy odebrać za darmo całkiem niedawno. Do tego platforma się pomyliła i niektórzy byli nagradzani edycją Director’s Cut, ale później z tego zrezygnowano. Obstawiałem, że teraz każdy otrzyma Director’s Cut, ale tak się jednak nie stało. Także początek rozdawnictwa nie jest wcale wybitnie atrakcyjny dla większości graczy, a niektórzy mogą się nawet srogo rozczarować. Mimo wszystko grę odbierzecie w tym miejscu.

To na szczęście nie wszystko, bo mamy też wyprzedaż. Przeceniono naprawdę dużo różnych gier i bez sensu byłoby wymieniać tu wszystkie najlepsze okazje. Mogę jedynie polecić m.in. Sherlock Holmes: The Awakened (za 115,19 zł), A Plague Tale: Requiem (82,87 zł), Dying Light 2 (74,99 zł), Need for Speed Unbound (67,48 zł) czy nawet The Callisto Protocol (112,05 zł). Jeżeli uwielbiacie horrory, nie możecie przegapić świeżej premiery w postaci Outlast Trials. Gra na Epicu kosztuje ze zniżkami 93,75 zł.

Wszystkie powyższe ceny podałem wraz z dodatkowym kuponem, który nalicza się automatycznie na zakupy powyżej 59 zł. WYnosi on rabat w postaci 25% od pierwotnej ceny produktu w koszyku.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie