Kultowa gra z Obcym do odebrania za darmo. I to w wersji na Steam

Gra za darmo do odebrania na Steam. Kultowy FPS z Obcym
Newsy PC

Już teraz dostępna jest kolejna gra za darmo do odebrania. Tym razem padło na Alien vs Predator Calssic 2000, czyli w wielu kręgach kultowego FPS-a.

Gier z Obcym nie jest jakoś wybitnie dużo, a pozycji z Predatorem jeszcze mniej. Nie znaczy to jednak, że do tej pory nie dostaliśmy paru kultowych gier. Bodaj jednym z najbardziej popularnych tytułów osadzonych w tym uniwersum jest Aliens vs Predator Classic 2000. Kiedyś znane jako Aliens vs Predator Gold do dzisiaj może wciągnąć na długie godziny.

Gra za darmo od Rebellion

Oczywiście o ile tylko jesteście w stanie wybaczyć grze sporo… niedoskonałości. I nie mówię tu o bugach czy innych problemach, a raczej naturalnym zjawisku, które nabywa się z wiekiem czasu. W skrócie – gra się potwornie zestarzała. Do wersji z 2010 wróciłem jakiś czas temu, aby niespodziewanie się od niej odbić. Kolejne 10 lat podróży w czasie wydaje się więc jeszcze cięższą barierą do przeskoczenia.

Nie znaczy to, że gra nie jest udana, a fani marki mogą znaleźć w niej sporo radości nawet dziś. Jeżeli nigdy w nią nie graliście, a chętnie sprawdzilibyście się w trzech dostępnych kampaniach – dla Obcego, Predatora i tego mizernego człowieczka – macie ku temu świetną okazję. AVP 2000 z okazji 20-lecia Rebellion możecie zdobyć bez opłat. Gra za darmo dostępna jest w tym miejscu, ale musicie najpierw zarejestrować się do e-mailowego spamu promocyjnej listy mailingowej Rebellion Shop. Potem można oczywiście zrezygnować. Dostępna jest wersja w postaci klucza na Steam.

Zdaję sobie sprawę, że nie dla wszystkich jest to świetna oferta, no bo jednak tytuł można kupić na Steam za byle 4,49 zł… No ale wiecie, cebula w nas silna.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie