Gra Teksańska masakra piłą mechaniczną wiernie odtworzy sceny z filmu. Zobaczcie wideo

Teksańska masakra gra vs film
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Na kanale IGN.com pojawiło się nagranie, które zestawia ujęcia z filmu Teksańska masakra piłą mechaniczną z 1974 ze scenami z powstającej gry.

Za tworzenie produkcji Texas Chainsaw Massacre odpowiada studio Fear The Gun. Ma ono na swoim koncie horror bazujący na innym filmowym klasyku: Friday the 13th. Nic więc dziwnego, że poniższy trailer autorzy udostępnili właśnie w piątek trzynastego. Pokazane na filmiku sceny z gry wyglądają bardzo dobrze. Czasem nawet trudno powiedzieć, co jest filmem, a co produkcją wideo. Zresztą zerknijcie sami.

Teksańska masakra ma oferować asymetryczną rozgrywkę: w każdym meczu trzech morderców będzie polować na czterech ocalałych. Niestety nie pokazano jeszcze gameplayu.

Niedawno pisaliśmy też o tym, że Texas Chainsaw Massacre od Netfliksa może otrzymać sequel. Reżyser filmu powiedział, że zastanawiał się, jak miałaby wyglądać kontynuacja. David Blue Garcia ma „kilka fajnych pomysłów i chciałby je wcielić w życie” – jeśli oczywiście spółka Legendary Pictures, która ma prawa do franczyzy, wyrazi na to zgodę.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie