Teksańska masakra piłą mechaniczną może otrzymać kontynuację. Twórca o pomysłach

Teksańska masakra piłą mechaniczną
Baza filmów Filmy Filmy i seriale Newsy

Teksańska masakra piłą mechaniczną 2 może jeszcze powstać. Twórca ma już kilka pomysłów na kontynuację filmu stworzonego dla Netfliksa.

David Blue Garcia, czyli reżyser wspomnianego filmu, ma już w zanadrzu kilka koncepcji, które mógłby wykorzystać w ewentualnej drugiej części. Ostateczna decyzja w tym zakresie należy do spółki Legendary Pictures, o czym także twórca opowiedział w rozmowie z The Hollywood Reporter:

„Zastanawiałem się już trochę, co by się wydarzyło w kontynuacji tej historii albo innej opowieści w tym świecie. Mam kilka fajnych pomysłów i chciałbym je wcielić życie, jeśli Legendary wyrazi zgodę. Oglądając film, znalazłem też rzeczy, które mogłem tam zrobić, więc trzymam je nadal na wypadek, gdybym kręcił kolejny. Oczywiście jest też ten teaser na końcu filmu, więc przyszłość z pewnością może być jeszcze odkryta.”

Spółka Legendary Pictures posiada prawa do franczyzy i to wyłącznie ona zatem może decydować o kolejnych produkcjach. Można mieć jednak nadzieję, że tytuł otrzyma zielone światło; jeśli statystyki oglądalności nadal będą tak wysokie, firma zapewne postawi na kontynuację poszczególnych wątków.

W filmie wystąpili m.in.: Mark Burnham, Sarah Yarkin, Elsie Fisher, a także Olwen Fouéré jako znana już fanom serii Sally Hardesty. Zastąpiła w tej roli Marilyn Burns, która odgrywała postać Sally w oryginalnych filmach.

Zanim jednak padnie decyzja, czy powstanie Teksańska masakra piłą mechaniczną 2, pierwszą część możecie już oglądać na platformie Netflix.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie