Gra o Tron od Talltale z pierwszym zwiastunem i wymaganiami sprzętowymi

Dobra wiadomość dla posiadaczy PC – tytuł nie będzie wymagający.

Pamiętacie pierwsze screeny z Gry o Tron, które wyciekły do sieci na początku tygodnia? Nie byliśmy pewni, czy rzeczywiście prezentują nowy tytuł od Telltale Games. Studio wypuściło jednak zwiastun swojego nowego dzieła, jednocześnie potwierdzający, że wcześniejsze obrazki nie były zwykłą ściemą.

Game of Thrones: A Telltale Games Series – bo tak brzmi pełny tytuł – zostanie podzielona na sześć odcinków. Pierwszy z nich nazywa się Iron From Ice. Będzie to również motto rodu Forrester, w który się wcielimy. Podczas rozgrywki pokierujemy pięcioma osobami tego klanu.

Wypuszczony do sieci zwiastun nie jest może zbyt długi oraz efektowny, lecz zdradza ciekawe smaczki. Fani serialu na pewno rozpoznali głos Cersei Lannister, którą na małym ekranie odgrywa Lena Headey. Podczas rozgrywki zobaczymy zatem nie tylko znajome twarze, lecz również usłyszymy znajome głosy.

Gra o Tron od Talltale zostanie wydana na PC, Macach, X360, Xbox One, PlayStation 3, PS4 oraz iOS. Data premiery? Grudzień tego roku.

Przy okazji poznaliśmy wymagania sprzętowe pecetowej wersji tytułu. Trzeba przyznać, że są one podobne do tych, które były potrzebne do odpalenia wcześniejszych produkcji Telltale Games, czyli The Walking Dead oraz The Wolf Among Us .

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • System operacyjny: Windows XP Service Pack 3
  • Procesor: Core 2 Duo 2GHz lub jego odpowiednik
  • Pamięć: 3GB RAM
  • Karta graficzna: ATI lub nVIDIA (512 MB)
  • Dysk twardy: 3 GB wolnego miejsca

Game of Thrones: A Telltale Games Series – pierwszy zwiastun

 

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.