Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Gra o emerytach nabija się z Death Stranding

W sieci wylądował kolejny materiał promujący zwariowaną grę Just Die Already. Filmik nawiązuje do Death Stranding od Hideo Kojimy.

Pod koniec maja zapowiedziano Just Die Already, tytuł o emerytach od współtwórcy Symulatora Kozy. Gra będzie tak samo pokręcona jak wspomniany tytuł z kozą, a może nawet bardziej…

Just Die Already i Death Stranding

Nowy teaser trailer odnosi się prześmiewczo do Death Stranding, odtwarzając pierwszy zwiastun ze sceną na plaży.

Przypominamy, że w Just Die Already jesteś staruszkiem starającym się przeżyć, jednocześnie siejąc prawdziwe spustoszenie w otwartym świecie gry:

Wcielasz się w emeryta żyjącego w niedalekiej przyszłości, w której niewielu ludzi decyduje się na potomstwo. Przez niewdzięcznych milenialsów, którzy wolą gry zamiast ciężkiej pracy, nikt nie finansuje emerytur. W związku z tym – jak każdy emeryt – musisz zatroszczyć się o swoje przetrwanie.

Żeby było jeszcze gorzej – wykopano Cię z domu spokojnej starości, a jedyną możliwością ponownego otrzymania opieki emerytalnej jest wykonywanie niebezpiecznych wyzwań i przeczesywanie świata w poszukiwaniu biletów gwarantujących ten przywilej.

Tak zaczyna się nasza walka o emeryturę! Premiera Just Die Already jest planowana na lato 2020 roku. Gra powstaje na PC.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się