Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Google Play Pass – abonament już w Polsce

Google Play Pass jest już dostępne w Polsce. Abonament zawiera zbiór najlepszych aplikacji i gier na urządzenia z systemem Android.

Płatne abonamenty mogą niedługo sporo namieszać w branży gier wideo. Dostęp do dziesiątek produkcji za stosunkowo niską cenę kusi wielu graczy, a teraz kolejna tego typu usługa pojawiła się w Polsce. Co więcej, oferta jest naprawdę korzystna.

Google Play Pass dostępne jest na urządzenia z systemem Android. Usługa gwarantuje dostęp do szeregu aplikacji, gier i innych treści. Jednymi z ciekawszych pozycji dostępnych w ramach GPP są przykładowo: Limbo, This War of Mine, KotOR, Terraria czy nawet Stardew Valley.

Co ciekawe, abonament Google jest dużo tańszy względem konkurencyjnego Apple Arcade. Cena za miesiąc wynosi 22.99 zł, a za roczny dostęp zapłacimy jedynie 139.99zł. Jeśli nie jesteście zdecydowani w kwestii zakupu przepustki, to możecie używać jej przez pierwszy miesiąc za darmo w ramach testu.

Jak uzyskać dostęp do Play Pass? Sprawa jest prostsza, niż mogłoby się wydawać. Wystarczy wejść w menu sklepu Google Play i kliknąć w zakładkę z nazwą usługi. Jeśli odpowiednia opcja nie pojawiła się jeszcze na waszym urządzeniu, to powinno się to wydarzyć do końca tygodnia.

Dodatkowo warto wspomnieć, że póki co dostęp do Google Play Pass otrzymają jedynie urządzenia z systemami Android w wersji 10 i 11.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się