Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Google Maps umożliwia wirtualny spacer po siedzibie CD Projektu

Jeśli jesteście ciekawi, jak wygląda miejsce, w którym tworzony był Wiedźmin, możecie zwiedzić je wirtualnie.

Dzięki internetowi i Google Maps otrzymujemy możliwość zaglądnięcia w niemal każdy zakamarek biura autorów przygód Białego Wilka. Siedziba CD Projekt S.A. mieści się w Warszawie przy ulicy Jagiellońskiej 74. Nie musimy poświęcać czasu, by tam dojechać – klikając w ten link, rozpoczynamy wirtualną wycieczkę po miejscu.

Od razu widać, z kim mamy do czynienia – po prawej znajdujemy szereg nagród i wyróżnień, a po lewej duży posąg Geralta walczącego z potworem (strzygą?) i ścianę obwieszoną dyplomami. Podczas wirtualnego zwiedzania możemy zajrzeć do poszczególnych pomieszczeń, które zostały nowocześnie urządzone.

Autorzy Wiedźmina pracują obecnie nad Cyberpunkiem 2077. Nowa produkcja RED-ów ma zadebiutować 19 listopada (jeśli nie będzie kolejnych opóźnień, których nie wykluczają firmy analizujące działalność CD Projektu). W tytuł zagramy na PC, PS4 i Xboksie One – a także na next-genach.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się