Cyberpunk 2077 – premiera będzie znowu przesunięta? „Kolizje postaci, znikające obiekty, problemy z optymalizacją”

7 komentarzy

Analityk Noble Securities Maciej Kietliński w wywiadzie dla Strefainwestorow.pl wyjawił, że uważa za prawdopodobny scenariusz, że nowa gra od RED-ów zaliczy kolejne opóźnienie.

W rozmowie ze Strefą Inwestorów Maciej Kietliński powiedział, że po prezentacji RPG-a jest nim oczarowany. Jako plusy Cyberpunka analityk wylicza świetny klimat, zróżnicowane postaci i płynną interakcję V ze światem. Ale jest też druga strona medalu.

Niestety, na razie gra posiada liczne bugi, błędy. Zdarzają się kolizje postaci, wychodzenie poza mapę, znikające obiekty, problemy z optymalizacją rozgrywki pod względem graficznym. Jest sporo do poprawy – powiedział przedstawiciel Noble Securities.

Zapytany o prognozy dotyczące daty debiutu gry, Maciej Kietliński przewiduje, że RED-zi zadbają o to, by uniknąć kolejnego przesuwu – ale mimo to takiego scenariusza nie można wykluczyć. – Jeśli chodzi o premierę w listopadzie, to wydaje mi się, że CD Projekt zrobi wszystko, by dotrzymać tego terminu. Grudzień mógłby mocno podbić sprzedaż, bo wiele osób chciałoby otrzymać Cyberpunka pod choinkę. Ale z drugiej strony nie można wykluczyć, że dojdzie do trzeciego przesunięcia premiery, jeśli podczas kolejnych pokazów rozgrywki okaże się, że są niedoróbki.

Premiera tytułu planowana jest na 19 listopada 2020.

Dagmara Kottke

Przygodę z grami zaczynała od tytułów takich jak Worms, THPS i Pizza Connection 2. Aktualnie obcuje przede wszystkim z produkcjami strategicznymi i pomysłowymi indykami; ogólnie gra w tytuły, w które nikt nie gra – i czyta książki, których nikt nie czyta.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się